• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Британії вперше зареєстрували понад 200 тисяч заражень коронавірусом за добу

Велика Британія з населенням близько 67 млн осіб вперше за час пандемії коронавірусу перетнула позначку у 200 000 нових заражень за добу

У Британії вперше зареєстрували понад 200 тисяч заражень коронавірусом;
У Британії вперше зареєстрували понад 200 тисяч заражень коронавірусом;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Sky News, передає "ДС".

МОЗ Британії отримали дані про понад 218 700 випадків заражень на коронавірус.Зазначимо, що не всі з цих тестів стосуються випадків безпосередньо за останню добу — Північна Ірландія та Уельс включили в статистику дані і за кілька святкових днів, чотири і два відповідно. 

Зростання смертей хворих на COVID-19 при цьому не спостерігається: за останню добу повідомили про 48 пов’язаних з коронавірусом смертей.

Прем’єр-міністр країни Борис Джонсон на брифінгу заявив, що, попри небачені цифри заражень, зараз завдяки наявному імунітету у популяції цю хвилю епідемії можливо пройти без нового локдауну — тому що навантаження на медичну систему зовсім не таке, як взимку минулого року.

Проте, на думку прем'єра, наступні тижні будуть складними і деякі сервіси можуть працювати з перебоями через те, що одночасно багато людей опиняються на лікарняному. 

Джонсон виключив жорстке посилення обмежень в Англії, зазначивши, що стратегія залишиться такою ж — масковий режим у людних місцях, дистанційна робота у випадках, коли це можливо, та вимога сертифікату про вакцинацію для допуску у деякі заклади підвищеного ризику. 

Окрім того, політик анонсував щоденне тестування для працівників низки професій з 10 січня, починаючи з продуктових мереж і транспорту. Це нововведення буде стосуватися близько 100 000 осіб.

Як писала "ДС", в Україні за добу понеділка, 3 січня, зафіксовано 1 746 підтверджених випадків COVID-19. Це на 1804 випадки менше, ніж напередодні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua