• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Бояться наступу: На Бєлгородщині почали формувати батальйони територіальної оборони (ФОТО)

У Бєлгородській області РФ почали формувати батальйони територіальної оборони, які у разі потреби готові будуть "захищати" регіон

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні губернатора Бєлгородської області РФ В'ячеслава Гладкова у Telegram, передає "ДС".

"Буквально з перших днів початку спеціальної військової операції (війни з Україною, — "ДС") зверталася велика кількість мешканців Бєлгородської області з необхідністю розпочати підготовку і формування загонів територіальної оборони або самооборони. Таке рішення ми прийняли", — написав Гладков.

За словами російського губернатора, буде сформовано декілька батальйонів з тих, хто з якихось причин не був мобілізований, але має бажання і бойовий досвід.

Обіцяють, що охочих навчать досвідчені інструктори, які брали участь у "локальних війнах". Вони проводитимуть тренування та бойове згуртування загонів на території всіх прикордонних районів області.

Нагадаємо, 22 листопада Гладков повідомляв, що в області Росії будують оборонну "засічну лінію", а також готуються до можливого "нападу" з боку України. "Я кажу про формування бєлгородської лінії – бєлгородська засічна лінія", — підкреслив він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua