• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Цьогоріч з Росії можуть втекти понад 15 тисяч мільйонерів, — прогноз експертів

Цього року Росію можуть залишити понад 15 тисяч громадян зі статком, що перевищує 1 млн доларів

З Росії можуть виїхати понад 15 тисяч доларових мільйонерів
Росію можуть залишити понад 15 тисяч громадян зі статком понад 1 млн доларів / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Настоящее время", посилаючись на прогноз аналітичного агентства Henley&Partners, передає "ДС".

Дослідження агентства присвячено глобальній економічній міграції.

"Росія втрачає мільйонерів. Заможні люди все більше емігрують з Росії щороку протягом останнього десятиліття. Це раннє попередження про проблеми, з якими стикається країна. Розвал великих країн завжди передував прискоренню еміграції багатих людей, які часто їдуть першими, оскільки у них є для цього засоби", — прокоментував аналітик Ендрю Амойлс.

Експерти також зазначають, що США та Великобританія стали набагато менш зручними для еміграції росіян: тепер до їхнього стану можуть виникнути юридичні та етичні питання.

За прогнозами аналітиків, найпривабливішою країною для еміграції багатих людей будуть Об'єднані Арабські Емірати. Серед інших можливих напрямів — Австралія, Сінгапур, Ізраїль, а також Мальта, Монако та Маврикій.

Україну, за оцінкою авторів дослідження, до кінця року можуть залишити приблизно 2800 мільйонерів – це 42% усіх громадян із мільйонним статком.

Як писала "ДС", російський олігарх Михайло Фрідман консультується з українською владою щодо того, щоб отримати українське громадянство та перереєструвати основні активи в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua