• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Євросоюзі знову засудили агресію Кремля проти України

Рада Європейського Союзу засудила агресію Росії щодо України та заявила про неприйнятність створення сфер впливу в Європі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті Ради Євросоюзу, передає "ДС".

"Рада ЄС прийняла висновки про ситуацію з європейською безпекою. У своїх висновках Рада ЄС засудила агресивні дії Росії і загрози Україні, що продовжуються, а також закликає Росію до деескалації, дотримання міжнародного права і конструктивного діалогу шляхом створених міжнародних механізмів", — сказано в заяві.

Зазначається, що Євросоюз і надалі підтримуватиме незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також закликає РФ відновити конструктивну участь у існуючих міжнародних структурах для сталого та мирного вирішення конфліктів.

Рада ЄС підтвердила єдиний підхід Євросоюзу та міцну співпрацю та координацію зі США, НАТО, Україною та іншими країнами-партнерами.

Як повідомляла "ДС", 24 січня глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС надасть Україні новий пакет макрофінансової допомоги в 1,2 млрд євро на тлі загрози вторгнення Росії. Перший транш на 600 млн євро може бути перерахований найближчим часом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua