• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

У Німеччині рейтинг Шольца впав до рекордно низького рівня, – опитування

Рейтинг канцлера Німеччини Олафа Шольца і владної коаліції опустився до найнижчого рівня за весь час їхнього правління з грудня 2021 року

Олаф Шольц
Олаф Шольц
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать дані опитування соціологічного інституту Insa, проведеного на замовлення тижневика Bild am Sonntag, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

Майже дві третини німців – 62% – не задоволені роботою Олафа Шольца. Задоволена лише чверть населення — майже вдвічі менше, ніж у березні показники, коли позитивно оцінювали дії канцлера 46% німців.

До рекордного низького рівня також впав рейтинг владної коаліції. 65% опитаних не задоволені роботою федерального уряду. Позитивно її оцінили 27%, це на 17% менше, ніж у березні.

З опитування випливає, що у разі прямих виборів канцлера Олаф Шольц зараз зайняв би лише третє місце. Перше дісталося б "зеленому" міністру економіки Роберту Габеку, друге – голові Християнсько-демократичного союзу Фрідріху Мерцу.

Як писала "ДС", близько 25% мешканців Молдови вважають, що президент Росії Володимир Путін особисто винен у війні з Україною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua