• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У Німеччині згорів готель для українських біженців: У підпалі підозрюють пожежника, який приїхав його гасити

Внаслідок розслідування пожежі в притулку для біженців з України в німецькому місті Гросс-Стремкендорф було заарештовано 32-річного пожежника, який і допомагав гасити вогонь

Пожежа в Нимеччині
Пожежа в Нимеччині
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Guardian, передає "ДС".

За два дні до пожежі на знаку Червоного Хреста біля будівлі притулку було виявлено намальовану нацистську свастику, зазначає видання. Це викликало у слідства підозру, що мотиви підпалу були політичними. Внаслідок пожежі було завдано збитків на мільйони євро, із 17 мешканців притулку ніхто не постраждав.

"В результаті наших розслідувань ми припускаємо, що злочинне діяння у Гросс-Стремкендорфі було частиною серії пожеж", — заявила головний прокурор Клаудіа Ланге.

Правоохоронець додала, що жодних доказів, які вказують на політично вмотивовані дії, не було виявлено.

За словами журналістів, чоловік, який з юності є членом добровільних та професійних пожежних служб, відкидає звинувачення у свій бік, але залишається під арештом. Поліція допитала всіх пожежників, які брали участь у гасінні пожежі.

Поліція також знайшла свідків, які розповіли, що підозрюваний відвідував місця, де незабаром спалахував вогонь, зазначає видання.

Як писала "ДС", 20 жовтня житло для біженців з України в німецькій комуні Грос-Штремкендорф у землі Мекленбург-Передня Померанія було майже повністю зруйновано пожежею.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua