• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

В ISW пояснили, навіщо Росія видає удари по військових цілях у Криму за "теракти"

Щоб послабити підтримку країнами Заходу України та відвернути увагу від власних військових злочинів, Росія намагається подати точкові удари по Криму як теракти

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в аналізі вашингтонського аналітичного центру "Інститут вивчення війни", повідомляє "ДС".

"Керівники Росії та російський націоналістичний інформаційний простір докладають дедалі більше зусиль для подачі нещодавніх українських ударів по російських військових цілях у Криму як акти тероризму, щоб відвернути міжнародне інформаційне поле від російських порушень міжнародного права та закликів до Заходу визнати Росію", — стверджує ISW.

Нагадаємо, вранці 16 серпня глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив про пожежу в російській військовій частині в Джанкойському районі. У Джанкої також горіла підстанція, яку планували використовувати для переведення Запорізької АЕС на постачання електроенергії до Криму.

Міністерство оборони Росії заявило, що вибухи в районі окупованого Джанкоя вранці 16 серпня сталися внаслідок "диверсії".

Пізніше на військовій авіабазі в смт Гвардійське біля окупованого Росією Сімферополя (АРК) пролунало кілька потужних вибухів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua