• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У Китаї відзвітували про завершення підготовки до Олімпіади в Пекіні

Підготовку до зимових Олімпійських ігор у Пекіні завершено, вони готові і безпечні

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив директор олімпійського департаменту Міжнародного олімпійського комітету П'єр Дюкре, який зараз знаходиться в Китаї, передає "ДС" з посиланням на Xinhua.

Дюкре був направлений до Китаю для перевірки Міжнародним олімпійським комітетом і вже тиждень знаходиться в Пекіні. Він заявив, що для проведення Олімпіади все готово. Це стосується місця проведення, рівня обслуговування, гостинності та послужливості людей. Також, на його думку, всередині Олімпіади все безпечно з точки зору заражень коронавірусом.

Дюкре повідомив, що за тиждень свого прибуття в Пекін виконав велику роботу спільно з представниками міжнародних спортивних організацій.

"В даний час ми знаходимося на передматчевій стадії і раді, що все виглядає готовим. Ми можемо підтвердити, що, як і в тестових матчах, зона стадіону дуже хороша, і у нас буде захоплюючий захід в Пекіні", — заявив він.

Він також зазначив, що "Керівництво з профілактики епідемій" суворо виконується в Пекіні. Всіх прибулих будуть тестувати на коронавірус як перед поїздкою на Олімпіаду, так і після прибуття. Також всі прибулі повинні бути вакциновані й носити маски.

Зазначимо, що зимні Олімпійські ігри в Пекіні почнуться 4 лютого.

Як писала "ДС", раніше про дипломатичний бойкот Олімпіади, який передбачає, що офіційні особи не будуть присутні на заходах Ігор, але спортсмени візьмуть у них участь, заявили США, Австралія, Нова Зеландія, Японія, Велика Британія.

Приводом для дипломатичного бойкоту називають порушення прав людини в Китаї.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua