• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У Пентагоні прокоментували "інцидент" на Брянщині: "Ми не прагнемо війни з Росією"

США не дають Збройним Силам України розвідувальні дані для проведення операцій на території Російської Федерації або завдання ударів за допомогою БПЛА

Реклама на dsnews.ua

Про це представник Міноборони США бригадний генерал Пет Райдер повідомив на брифінгу, передає "ДС".

"Так, я бачив повідомлення (щодо подій в Брянській області РФ 2 березня — ДС) в пресі. Що стосується українських операцій, — я б направив вас до них, щоб поговорити про їхні операції", — заявив військовий.

Райдер зазначив, що ідея про те, що США надають Україні розвіддані для ударів по Росії, є абсурдною.

"Я можу точно сказати, що уявлення про те, що США надають розвіддані або інформацію українцям для нанесення ударів по об'єктах всередині Росії, є нісенітницею. 

Ми не перебуваємо у стані війни з Росією і не прагнемо війни з Росією. Ми зосереджені виключно на підтримці України в її спроможності захистити себе. І це те, що ми будемо продовжувати робити", — додав представник Міноборони США.

Нагадаємо, вранці 2 березня губернатор Брянської області РФ, яка межує з Україною, заявив, що в регіон нібито "проникла українська ДРГ", схопила в заручники мирних жителів і обстріляла автомобіль.

Водночас українські прикордонники повідомили, що ситуація на кордоні з Росією є контрольованою, а інформація про якусь "українську ДРГ" на території РФ є інформаційною провокацією агресора.

Пізніше так званий "Русский добровольческий корпус" заявив, що не "українська ДРГ", а його воїни зайшли на територію РФ 2 березня, щоб показати, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом Путіна.

У розвідці Міноборони України заявили, що вважають повідомлення про зіткнення у Брянській області "продовженням трансформації Росії, її очищенням та звільненням від диктатури Путіна".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua