• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У Польщі оголосили збір коштів на три гелікоптери для України

Поляки запустили велику кампанію збору коштів на зброю для України, перший з яких — на три гелікоптери Mi2AM1 для евакуації поранених

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на сторінці ініціативи "Озброїмо Україну", передає "ДС".

Метою ініціативи, яку щойно заснували, називають багаторазові збори коштів, щоб усі охочі поляки могли зробити свій внесок задля перемоги України. 

"Ми хочемо регулярно купувати ефективну зброю, яка допоможе нашим сусідам захищатися і витурити російських бандитів з території України", — зазначають в описі кампанії.

Перший анонсований збір — на три гелікоптери Mi2AM1.

"Завдяки цим гелікоптерам буде можливо швидше евакуювати поранених і надавати їм необхідну медичну допомогу, оскільки у них є необхідне медичне обладнання. Кожна виграна хвилина має значення і дає лікарям перевагу у боротьбі за життя пораненого", — зазначають на сторінці кампанії.

Купувати будуть гелікоптери українського виробника AviaGrade — щоб спростити майбутню логістику й технічне обслуговування, а також підтримати українську економіку. Всього потрібно зібрати 8,1 млн злотих за 35 днів. Перші 3000 злотих вже перерахували, внески зробили 17 доброчинців.

Нагадаємо, нещодавно поляки закрили збір на "Байрактар" для України на загальну суму 22,5 млн злотих (близько $5 млн).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua