• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

В РФ готові порушити п'ять кримінальних справ стосовно Пригожина

У Росії готуються до початку слідчих дій щодо засновника російської ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина і його соратників

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив проєкт Gulagu.net 21 травня, посилаючись на джерела, передає "ДС".

"У низці країн світу також на повну проводять розслідування стосовно Пригожина Є.В. Джерело Gulagu net повідомляє, що і в Росії готові до порушення вже п'ять кримінальних справ стосовно Пригожина і його спільників, і після повернення до РФ залишків ПВК "Вагнер" розпочнуть слідчі дії", – ідеться в повідомленні.

Джерело також додало, що Пригожину чітко дали зрозуміти – більше ніхто йому ув'язнених не передаватиме.

"З погляду управління спецконтингентом і живою силою досвід Пригожина/Уткіна в Генштабі вважають провальним, убито понад 35 тис. осіб. Водночас звільнених і відправлених на війну ні яку Африку не відправлятимуть, так званий "Проект К" забрали у Пригожина й розподіляють між низкою підрозділів, зокрема БТГ "Север Z", куди від кухаря вже втекло понад 20 найманців", – каже джерело.

Він же додав, що ніхто нікуди ексв'язнів із-під Бахмута не виводитиме, їх використовуватимуть під Бахмутом і Соледаром для стримування ЗСУ.

"Кривава арифметика "1 м – одна людина" й далі працюватиме, але вже не на піар Пригожина. Щодо нього, до речі, найближчим часом ухвалять рішення. Поки що чекають на їх виведення з України", – сказав співрозмовник проєкту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua