• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У РФ невідомий на військовому пам'ятнику перетворив "Z" на "AZOV" (ВІДЕО)

У місті Каменськ-Уральський Свердловської області (РФ) після початку російського вторгнення в Україну на пам'ятнику загиблим в Афганістані та Чечні військовим намалювали символ "Z", який пропаганда використовує для підтримки війни. У ніч на 11 липня за допомогою балончика з фарбою до "Z" додали ще три літери та вийшло "AZOV"

"Азов"
"Азов"
Реклама на dsnews.ua

Того, хто зробив новий напис на пам'ятнику, розшукує поліція, передає "ДС" із посиланням на місцеве видання KU66.ru.

Він потрапив на камеру, встановлену на розташованому неподалік ДК "Юність". Камера, яка веде спостереження за пам'ятником, була виведена з ладу.

Юрист Сергій Колосовський, до якого звернулося інше місцеве видання — 66.ru — припустив, що напис на пам'ятнику може загрожувати відповідальність за частиною 3 статті 354.1 КК РФ ("Осквернення символів військової слави Росії"), що передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

Він також не виключив, що може бути заведена кримінальна або адміністративна справа за новими статтями — про "фейки" про Збройні сили РФ або про "дискредитацію" російської армії.

Нагадаємо, у червні російські ЗМІ повідомляли, що командирів полку "Азов" вивезли на територію Росії для так званих "слідчих дій".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua