• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Росії вже поширюють методичку про "корисність санкцій"

Росіян після масового виходу компаній з РФ та обвалу рубля переконуватимуть у користі для країни від іноземних санкцій

Реклама на dsnews.ua

Відповідну методичку вже поширює співробітниця прес-центру Адміністрації уряду Кузбасу Анастасія Галайда, передає "ДС" з посиланням на SOTA.

За даними видання, методичка розсилається містами та районами області з Центру управління регіоном.

Згідно з документом, лідери громадської думки та блогери мають пояснювати своїй аудиторії, що весь світ залежить від російської сировини, тому санкції нашкодять світові більше, ніж Росії.

Також серед методичці є пояснення, що санкції приносять користь країні, оскільки включення Росії у світові економічні ланцюжки 1990-ті роки лише стримувало розвиток країни.

Лідерам громадської думки рекомендується нагадувати в соціальних мережах про підтримку держави та розповідати про виплати для сімей з дітьми, доходи яких нижчі за прожитковий мінімум.

Крім того, пропонується висловлювати в соцмережах підтримку російським солдатам, які "беруть участь у спеціальній операції в Україні". Використання хештегів ZаРосію, ZаНаших, ZаПутіна, СвоїхНеКидаєм — обов'язкова умова.

За підсумками акції кожне міністерство має надати щонайменше 15 посилань на публікації лідерів громадської думки.

Як повідомляла "ДС", вранці 24 лютого війська Російської Федерації за наказом Володимира Путіна розпочали нове вторгнення в Україну відразу за декількома напрямками. Однак бліцкриг не відбувся і ВСУ вдалося стримати противника, знищивши з початку наступу понад 12 тис., 335 танків, 1105 бронемашин, 123 артилерійських систем, 29 засоби ППО, 56 РСЗВ, 60 цистерн з паливом, 7 БПЛА, 3 та 81 вертоліт, 482 військових автомобілів. В результаті російські війська розпочали бомбардування та обстріл житлових кварталів з метою посіяти паніку та залякати українців.

    Реклама на dsnews.ua