• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.7
Спецпроєкти

У ростовському суді пояснили, куди пропав вирок з інформацією про війська РФ на Донбасі

Вирок Кіровського районного суду Ростова-на-Дону, в якому згадуються військові частини Збройних сил Росії на Донбасі, зник із сайту суду у зв'язку із проведенням "технічних робіт"

Реклама на dsnews.ua

Про це "Новинам Донбасу" повідомили у суді, передає "ДС".

"У зв'язку з технічними регламентними роботами", — сказали в Кіровському районному суді Ростова-на-Дону, відповідаючи на запитання, чому зник вирок.

Там пообіцяли, що після закінчення робіт вирок знову з'явиться на сайті.

Коментуючи зазначену інформацію про російські військові частини на сході України, в суді пояснили, що у вироку було наведено свідчення підсудного.

"У вироку зазначені свідчення підсудного, який може свій захист здійснювати будь-якими можливими для себе способами. У тому числі він давав свідчення та вказав [інформацію] про дислокацію Збройних сил Російської Федерації", — сказали журналістам у Кіровському районному суді Ростова-на-Дону.

Там наголосили, що суд не перевіряв ці свідчення підсудного.

"Його свідчення судом не досліджували і не давали їм оцінку. Суд не встановлював у судовому засіданні про те, чи правдиві ці свідчення чи не правдиві. Судом досліджувалися обставини посередництва у хабарництві, в якому саме звинувачувався [В'ячеслав] Забалуєв", — зазначили в суді.

Водночас у тексті вироку, архівна копія якого доступна в мережі, є висновок суду, згідно з яким "аналіз змісту свідчень зазначених осіб, які докладно описали та підтвердили певні обставини, що мають пряме та безпосереднє відношення до злочинної діяльності Забалуєва В.М., не свідчить про їхню неприпустимість чи недостовірність".

"Свідчення названих осіб, які детально описали відомі їм відомості, зазнали ретельної перевірки та оцінки судом, а також зіставлені з іншими дослідженими судом доказами", — йдеться у рішенні.

Нагадаємо, Кіровський райсуд російського Ростова-на-Дону в одному зі своїх вироків прямо вказав, що у збройному конфлікті на Донбасі беруть участь регулярні війська РФ. Документ уточнює, що військовослужбовці перебувають на бойовому чергуванні в ОРДЛО.

При цьому інформація про дислокацію армії РФ на території України згадується у тексті вироку кілька разів.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав помилкою матеріали російського суду.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua