• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

У Siemens підтвердили: Санкції не дають відремонтувати "Північний потік-1"

Німецький концерн Siemens підтвердив, що причиною значного скорочення поставок газу через газопровід Північний потік-1 є ремонт турбіни компресорної станції

Санкції не дають відремонтувати "Північний потік-1"
Санкції не дають відремонтувати "Північний потік-1"
Реклама на dsnews.ua

Санкції, які запровадили проти Газпрому, не дають змоги повернути в Європу турбіну з канадського підприємства, де проводився її капітальний ремонт, передає "ДС" із посиланням на Spiegel.

У виданні пишуть, що уряд Німеччини намагається домогтися доставки турбіни, що застрягла в Канаді, для продовження експлуатації газопроводу. Метою переговорів Єврокомісії та канадського уряду є звільнення необхідного вузла від санкцій.

"Турбіни необхідні для підвищення необхідного тиску природного газу в трубопроводі. У галузі все ще існують сумніви щодо того, чи відсутня частина може пояснити відмову в 40% поставок", — йдеться у повідомленні.

У ЗМІ підкреслили, що перебої с перекачкую газу вплинуть на обсяги, що надходять до підземних сховищ. Тим більше, що з 11 липня Північний потік буде закрито на ремонтні роботи на 10 днів, протягом яких газ не надходитиме.

Як писала "ДС", "Оператор ГТС України" та НАК "Нафтогаз України" направили звернення до Міністерства економіки Німеччини та регулятора BNetzA про припинення наданих раніше винятків у законодавстві для газопроводу "Північний Потік-1"

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua