• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У США назвали вакцину від COVID-19, здатну викликати надмірні кровотечі

Американське Управління з контролю за продуктами та лікарськими засобами (FDA) додало до відомостей про вакцину Johnson & Johnson рідкісний ризик імунної тромбоцитопенії

У США назвали вакцину від COVID-19, здатну викликати надмірні кровотечі;
У США назвали вакцину від COVID-19, здатну викликати надмірні кровотечі;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у листі регулятора до компанії J&J, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

"Звіти про побічні явища після застосування вакцини Janssen COVID-19 свідчать про підвищений ризик імунної тромбоцитопенії протягом 42 днів після вакцинації", — повідомили в американському відомстві.

У FDA попередили, що побічні ефекти включають легкі синці або крихітні кров'яні плями під шкірою, а також незвичайну або надмірну кровотечу.

ЗМІ відзначає, що вакцини Johnson & Johnson та AstraZeneca, що засновані на подібній платформі, раніше пов’язували з іншою рідкісною комбінацією згортання крові та низького рівня тромбоцитів, відомою як тромбоз із синдромом тромбоцитопенії.

Нагадаємо, 6 квітня в EMA підтвердили, що є зв'язок між вакциною від коронавірусу AstraZeneca, від якої відмовляються багато країн, і виникненням тромбозів.

Окрім того, у Фінляндії оголосила про припинення використання COVID-вакцини Moderna для чоловіків до 30 років через повідомлення про рідкісний побічний ефект для серцево-судинної системи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua