• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

У США запевнили, що не планують надавати ядерну зброю Україні

Ані США, ані їхні союзники не мають наміру надавати Україні ядерну зброю

США не мають наміру надавати Україні ядерну зброю
США не мають наміру надавати Україні ядерну зброю / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд під час виступу на засіданні Ради безпеки ООН, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Він (президент Росії Володимир Путін — ред.) стверджував, що Україна намагається отримати ядерну зброю від Заходу. Україна одна з чотирьох країн у світі, які добровільно відмовилися від ядерної зброї. Ні США, ні наші союзники не мають наміру надавати ядерну зброю Україні, і Україна не хоче цього", — сказала Томас-Грінфілд, .

За її словами, напад Росії на Україну не спровокований.

"Це напад на статус України як на члена ООН, він суперечить міжнародному праву та базовим принципам Організації Об'єднаних Націй", — зазначила вона.

На думку постпреда США, рішення Росії створюють "привід для подальшого вторгнення в Україну".

"Сьогодні президент Путін розірвав Мінські домовленості на шматки", — заявила вона.

"Атака на Україну – це атака на суверенітет кожної держави-члена ООН. Ми продовжуємо вірити, що переговори – це єдиний варіант усунути розбіжності та зберегти мир", — додала Лінда Томас-Грінфілд.

Як писала "ДС", президент США Джо Байден підписав указ про запровадження санкцій щодо так званих "ДНР" і "ЛНР" у відповідь на визнання терористичних організацій президентом Росії Володимиром Путіним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua