• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

В Європарламенті заявили, що винятки із санкцій лише посилять шантаж та тиск Росії

Якщо Путін побачить, що може чинити тиск на Європейський Союз та окремих його членів для досягнення винятків із санкційного режиму, то це лише посилить тиск з боку РФ

Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі Guildhall заявила депутат Європейського парламенту, екс-міністр оборони Литви Раса Юкнявічене.

"Пакети санкцій Європейського Союзу приймаються одноголосно, це компроміс, на який погоджуються всі держави-члени ЄС, і вони обговорюються за зачиненими дверима. У Кремлі знають це і ніколи не перестають використовувати чутливість та залежності окремих країн для погроз та шантажу, щоб зруйнувати єдність Євросоюзу", — заявила політик.

"Очевидно, якщо Путін побачить, що може чинити тиск на Європейський Союз або на окремих його членів, щоб домогтися винятків із санкцій, то він лише посилить тиск", — підсумувала Раса Юкнявічене.

22 липня країни Євросоюзу запровадили сьомий пакет санкцій проти Росії за її військову агресію проти України.

Крім того, Євросоюз послабить свої санкції у сфері взаємодії з державними підприємствами, які займаються постачанням продуктів харчування та нафти до третіх країн.

У заяві Ради Європи зазначили, що санкції не торкатимуться експорту російських продуктів продовольства, а також закупівлі російських ліків та медичного обладнання третім країнам.

Раніше також Канада вирішила зробити виняток із режиму санкцій для Росії та направити до Німеччини відремонтовану турбіну для газопроводу "Північний потік — 1".

    Реклама на dsnews.ua