• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"Велика сімка" погодила безстрокову підтримку України, — Bloomberg

Лідери країн "Великої сімки" затвердять резолюцію, яка передбачає допомогу Україні у необхідних обсягах та на необхідний термін

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання Bloomberg, у розпорядженні якого з'явився проект підсумкової резолюції саміту G-7, який зараз проходить у Німеччині, повідомляє "ДС".

"Ми продовжуватимемо надавати фінансову, гуманітарну, військову та дипломатичну підтримку та підтримуватимемо Україну стільки, скільки потрібно", — йдеться в тексті проекту заяви.

Видання зазначає, що формулювання резолюції є важливим, оскільки деякі члени НАТО стурбовані затягуванням війни, а деякі, включаючи Німеччину та Францію, натякнули на можливість розглянути питання припинення вогню шляхом переговорів.

Нагадаємо, 26 червня в Баварії стартував саміт країн "Великої сімки", який триватиме до 28 червня. На саміті виступить президент Володимир Зеленський.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що війна в Україні має завершитися переговорами між Києвом та Москвою на умовах, прийнятних для України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua