• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Відступ росіян з-під Херсона був набагато організованішим за попередні, – британська розвідка

Британська розвідка вважає, що відступ російських сил з правобережжя Херсонщини був набагато організованішим за попередні випадків масштабного відступу. Можливо, це є заслугою кращого командування

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в огляді Міноборони Британії за 20 листопада, передає "ДС".

"Нещодавній відступ РФ із західної частини Херсонщини здійснювався досить впорядковано, порівняно з попередніми масштабними відступами росіян протягом війни. Лік техніки, втраченої під час відступу, йде на десятки, а не сотні, і чимало залишеного російські військові пошкодили, щоб техніка не дісталася українським військовим. Це відносний успіх, що може бути частково пов’язано з більш ефективним, єдиним оперативним командуванням під керівництвом генерала Суровікіна", — пишуть в огляді. 

Водночас, зазначає розвідка, у російських силах залишаються проблеми з адекватним керівництвом на нижчій і середній ланці і продовжується практика приховування реального стану справ. 

Як писала "ДС", Інститут вивчення війни вважає, що російські війська пробують посилити позиції на окупованих територіях на сході України після відступу з Херсона. Для цього зокрема залучать новомобілізовані сили, які якраз завершили військові навчання на території Білорусі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua