• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Виховуватимуть путіністів: Держдума РФ схвалила аналог піонерської організації

Депутати Держдуми РФ ухвалили законопроєкт про створення державної організації дітей та підлітків, яка займатиметься вихованням російської молоді, формуванням "ціннісних орієнтацій" та світогляду

Піонери
Піонери
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться на офіційному сайті російського парламенту, передає "ДС".

Зазначається, що організація, назву якої ще не було визначено, працюватиме під контролем федеральної влади та керівників регіонів, первинні відділення створюватимуться у школах, інтернатах, будинках культури та гуртках. Вихователями можуть бути повнолітні громадяни з середньою освітою, які не включені до списку "іноземних агентів".

Стверджується, що участь в організації буде добровільною (молодіжні організації в СРСР офіційно також були добровільними).

Голова думського комітету з молодіжної політики Артем Метелєв заявив, що уряд РФ може передати організації у власність дитячі табори, палаци піонерів та заклади додаткової освіти. За його словами, наглядову раду організації запропонують очолити президентові Росії Володимиру Путіну.

Нагадаємо, Путін підтримав ідею про створення цієї організації наприкінці квітня. Законопроєкт було внесено до думи у травні, у день столітнього ювілею піонерської організації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua