• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Він не транспортабельний: Опозиціонер заявив, що Лукашенка після зустрічі з Путіним госпіталізували у критичному стані

Самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка після зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним доправили в Центральну клінічну лікарню Москви в критичному стані

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні білоруського опозиціонера Валерія Цепкала в Telegram, передає "ДС".

"За наявною у нас інформацією, яка потребує додаткового підтвердження, Лукашенка після зустрічі з Путіним за зачиненими дверима терміново доправили в Центральну клінічну лікарню Москви, де зараз він і перебуває. На повернення його зі стану, оціненого лікарями як критичний, були спрямовані найкращі фахівці. Було проведено промивання крові, стан Лукашенка було визнано не транспортабельним.

Організовані заходи з порятунку білоруського диктатора мали на меті відвести спекуляції про можливу участь Кремля в його отруєнні. Не має значення, повернеться він до робочого стану чи ні, лікарі попереджають про можливе повторення рецидивів", — зазначив Цепкало.

Пізніше Цепкало додав, що спостерігається спроба пояснити перебування Лукашенка в ЦКЛ управління справами президента РФ медичним обстеженням.

"Поява такої версії цілком природна, як спроба приховати реальний стан пацієнта, який, як і раніше, залишається важким. Попередні проблеми зі здоров'ям, що похитнулося, так само намагалися замовчати. Так і в цьому випадку, щоб не викликати підозри, його літак був навіть відправлений до Мінська", — стверджує опозиціонер.

Як повідомляла "ДС", Олександр Лукашенко на початку травня кілька днів не з'являвся на публіці. ЗМІ заговорили про проблеми зі здоров'ям. Депутат Державної думи Росії Костянтин Затулін підтвердив, що Лукашенко хворий, проте подробиць не розповів.

15 травня вперше за шість днів Лукашенко з'явився на публіці. Білоруські пропагандисти показали його в оточенні військових.

23 травня Лукашенко запевнив, що вмирати не збирається і додав, що причиною його нездужання став аденовірус.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua