• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

"Він вклав усе": Президент Фінляндії про те, як Путін зазнає поразки в Україні

Президент Фінляндії Саулі Ніїністіо попередив про небезпечний момент у війні в Україні, оскільки президент Росії Володимир Путін вклав надто багато ресурсів у вторгнення, що обернулося проти нього

Саулі Ніїністіо
Саулі Ніїністіо
Реклама на dsnews.ua

Про це політик сказав в інтерв'ю CNN, передає "ДС".

"Він вклав усе. Він борець, тому дуже важко уявити, як він приймає будь-яку поразку, — і це, безумовно, робить ситуацію дуже критичною", — пояснив Ніїністьо.

Фінський лідер вважає, що протягом років він "побачив і зрозумів" еволюцію мислення Путіна. Варто зазначити, що Саулі Ніїністьо в минулому мав досить часті контакти із президентом РФ.

"Він розчарований ситуацією в Україні після подій 2014 року. Це розчарування наростало. Він вирішив це вирішити зараз, так чи інакше", – заявив Ніїністьо.

За його словами, вторгнення в Україну зменшило активність РФ поблизу Фінляндії.

"Ми не бачили жодних ознак посилення російської активності поблизу Фінляндії. Тепер у Путіна, схоже, додалося головного болю в Україні. Насправді біля наших кордонів зараз спокійніше, ніж було протягом тривалого часу", – сказав Ніїністьо.

Як писала "ДС", міністр закордонних справ Фінляндії заявив, що повномасштабна війна Росії проти України може тривати ще не один рік.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua