• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Високі стандарти Russia Today: Симоньян назвала Овсяннікову "бл*дью"

Головна редакторка пропагандистської агенції Russia Today Маргарита Симоньян нецензурно прокоментувала повернення до Росії своєї колишньої колеги з "Першого каналу" Марини Овсяннікової

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Симоньян написала відповідний пост на своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Так, 4 липня Овсяннікова повідомила, що повернення до Росії — "єдиний шанс для неї побачити своїх дітей та вплинути на їхнє майбутнє".

"Бл*дей надовго не знімають", — прокоментувала цю новину Маргарита Симоньян.

Нагадаємо, 14 березня 2022 року під час вечірнього запису ефіру телепрограми "Врємя" на "Першому каналі", пов'язаного із вторгненням Росії в Україну, Овсяннікова з'явилася з написаним від руки антивоєнним плакатом позаду ведучої новин Катерини Андрєєвої, яка продовжувала, незважаючи на втручання, розповідати про те, що глава уряду Росії Михайло Мішустін закликає прем'єр-міністра Білорусі Романа Головченка посилити співпрацю для протистояння міжнародним санкціям. Ефір замінили сюжетом про лікарню, а адміністрація "Першого каналу" почала проводити службову перевірку.

Марина Овсяннікова заздалегідь записала відеозвернення, потім поширене телеграм-каналами "ОВД-Інфо", та "Сталінгулаг", де пояснила причину свого вчинку.

Овсяннікову затримала поліція та доставила до відділу поліції ОМВС у Останкинському районі Москви, де, за даними джерела ЗМІ у правоохоронних органах та юриста Павла Чикова, було складено протокол про її адміністративне правопорушення відповідно до статті 20.3.3. КоАП "Публічні дії, спрямовані на дискредитацію використання Збройних сил Російської Федерації з метою захисту інтересів Російської Федерації та її громадян, підтримання міжнародного миру та безпеки".

У квітні 2022 року медіаконцерн Axel Springer SE найняв Овсяннікову як позаштатну кореспондентку для брендів Die Welt та телеканалу Welt. 15 квітня 2022 року в Берліні перед будівлею медіаконцерну Axel Springer SE відбулася акція протесту, де учасники вимагали від видання Die Welt не співпрацювати з Овсянніковою.

31 травня агентство "Інтерфакс-Україна" організувало конференцію "Звинувачення від Марини Овсяннікової: як працює російська пропаганда", яка мала відбутися 1 червня о 16:30 у Києві за фізичною участю пропагандистки. Проте конференцію скасували того ж дня через несхвальні відгуки та обурення в соціальних мережах. Тим не менш, Овсяннікова все ж таки побувала в Одесі (її рідному місті) та у Києві.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Овсянніковій вдалося проникнути в Україну, оскільки на той момент не було запроваджено візового режиму з Росією.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua