• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Війна в Україні зайшла в глухий кут, — Шольц

Війна в Україні зайшла в глухий кут, але союзники України не примушуватимуть Київ до будь-яких компромісів з Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц в інтерв'ю провідному CNN Фаріду Закарії, повідомляє "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"На мій погляд, необхідно, щоб Путін розумів, що він не досягне успіху зі своїм вторгненням та своєю імперіалістичною агресією, і що він повинен вивести війська. Це основа для переговорів", — сказав він.

Німецький лідер визнав, що річна російсько-українська війна зайшла в глухий кут, який завдає величезних збитків Україні. Але він сказав, що не змушуватиме українців йти на незручні компроміси.

"Без українців не буде рішень", — сказав Шольц, зазначивши, що Путін явно неправильно оцінив силу України, а також єдність усіх друзів України у протистоянні російському вторгненню.

"Дуже важко судити про те, що буде далі в Україні, але є дещо абсолютно зрозуміле: ми продовжуватимемо підтримувати Україну фінансовою, гуманітарною допомогою, а також зброєю", — сказав він.

Шольц також добре відгукнувся про президента США Джо Байдена та його лідерство під час поточної міжнародної кризи.

"Він дуже поінформований про міжнародні відносини. Я думаю, що він один із найкваліфікованіших президентів, який знає, як йдуть справи у світі, що важливо в часи, які стають все більш небезпечними", — сказав Шольц.

Як повідомляла "ДС", 3 березня у Вашингтоні відбулася зустріч президента США Джо Байдена та канцлера Німеччини Олафа Шольца. Лідери домовились продовжувати підтримку України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua