• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Військові витрати РФ залишаються високими, — британська розвідка

Реальні військові витрати РФ є вкрай невизначеними через збільшення засекречування статей бюджету, особливо від початку вторгнення в Україну

Військо РФ
Військові витрати РФ залишаються високими
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Як зазначається, 25 травня Стокгольмський міжнародний інститут дослідження проблем миру повідомив, що російські військові витрати у 2022 році зросли на 9,2%, до 86,4 млрд доларів. За оцінками установи, це 4,1% ВВП Росії.

У Міноборони вказують, що реальні військові витрати Росії є вкрай невизначеними через збільшення засекречування статей бюджету (особливо з лютого 2022 року) та відсутність прозорості.

"Росія лише нещодавно відновила публікацію розбивки видатків за статтями після того, як призупинила її у травні 2022 року. Майже напевне військові витрати залишаються високими, і це чинить тиск на російські державні фінанси", — припускають у британській розвідці.

Як писала "ДС", президент Росії Володимир Путін підписав зміни до закону "Про воєнний стан", згідно із якими відтепер дозволено проводити вибори на тимчасово окупованих територіях України та депортувати звідти людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua