• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

"Східні регіони віддають перевагу Росії": Маск знову виступив "експертом" по Україні

Американський бізнесмен Ілон Маск заявив, що "у східних регіонах України, більшість населення віддає перевагу Росії"

Ілон Маск
Ілон Маск
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Twitter у відповідь на критику його "мирного плану" з боку американського сенатора Ліндсі Грема, передає "ДС".

"Якщо ви вважаєте, що воля народу має значення, ми маємо у будь-якому конфліктному регіоні підтримувати волю тих, хто там живе. Більшість України однозначно хоче бути частиною України, але деякі східні регіони країни мають російську більшість і вони віддають перевагу Росії", – написав він.

Як аргумент, Маск продемонстрував карту електоральних уподобань десятирічної давності. На цій карті видно, що у південних та східних областях України більшість населення голосувала за проросійську Партію регіонів.

"Очевидно, що не всі, хто голосував за проросійську партію, хотіли приєднатися до Росії, але було б некоректно сказати, що ніхто не хотів", – зазначив він.

Як повідомляла "ДС", Ілон Маск запропонував голосування щодо способу досягнення миру в Україні. На його думку, Україна має виконати всі вимоги Росії, щоб зберегти життя людей.

Пізніше Ілон Маск запропонував нове опитування про рішення територіальної власності Криму та Донбасу мешканцями цих територій.

4 жовтня Маск відповів на звинувачення у "проросійськості" тим, що його компанія витратила на Starlink для України 80 мільйонів доларів. Фінансова підтримка РФ з боку бізнесмена все ще становить 0 доларів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua