• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Втрати не зупинять Путіна в Україні, — Столтенберг

Російське керівництво готове до масштабних втрат своїх військ і цей фактор не зупинить війну в Україні

Global Look Press
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг із президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та президентом Європейської ради Шарлем Мішелем, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Столтенберг зазначив, що підтримка України боєприпасами виснажує запаси країн-членів Альянсу та Євросоюзу, але це було правильне рішення.

"І звичайно, коли ми виснажуємо наші запаси, існує лише єдине довготермінове рішення — треба більше виробляти", — сказав Столтенберг і додав, що міністри оборони країн-членів Альянсу восени вирішили збільшити запаси боєприпасів та зброї.

Він додав, що йдеться про нарощування виробництва.

"Мета полягає у тому, аби ми могли продовжувати і також посилювати нашу підтримку України. Тому що ми бачили, що Росія зазнала великих втрат в Україні через мужніх українських солдатів та професіоналізм та налаштованість Збройних сил України", — заявив Столтенберг.

При цьому він закликав не недооцінювати Росію, тому що вона мобілізує більше військових і наполегливо працює над забезпеченням своїх солдатів великою кількістю зброї та боєприпасів.

"Вони демонструють готовність насправді зазнавати втрат, але продовжувати війну. Немає ознак, що президент Путін змінив загальну мету його жорстокої війни проти України", — заявив Столтенберг.

Генеральний секретар Альянсу зазначив, що НАТО має бути готовим на довгострокову перспективу підтримувати Україну.

Як повідомляла "ДС", за даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, 15 січня в Росії може бути оголошено мобілізацію.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua