• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Японія готується до можливого запуску ракети КНДР

Пхеньян перебуває на завершальній стадії підготовки до запуску "першого військового супутника-шпигуна"

Реклама на dsnews.ua

Японським військовим наказали підготуватися до можливого ракетного удару зі сторони КНДР, пише "ДС" за інформацією NHK.

Міністр оборони Японії Хамада Ясукадзу наказав війську готуватися до можливого ракетного удару Північної Кореї. Припускають, що КНДР може атакувати країну балістичним снарядом.

Хамада Ясукадзу віддав наказ у відповідь на повідомлення північнокорейських ЗМІ. Журналісти зазначали, що Пхеньян перебуває на завершальній стадії підготовки до запуску "першого військового супутника-шпигуна". Цікаво, що такий запуск може включати використання технології балістичних ракет.

Повітряні сили Японії мають розгорнути підрозділи, що керують наземною системою перехоплення на Окінаві. Окрім того, міністр оборони також наказав Морським силам розгорнути есмінці, оснащені системою відстеження ракет Aegis. Вона має передову радіолокаційну систему та ракети-перехоплювачі. Натомість Наземні сили мають підготуватися до заходів, аби мінімізувати шкоду від предметів, що потенційно можуть впасти на Окінаву.

Видання зазначає, якщо КНДР знову запустить балістичну ракету в порушення резолюцій Ради Безпеки ООН, це буде перший запуск з лютого 2016-го.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua