• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Японія сформувала новий уряд

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда оголосив новий склад уряду країни

Новий уряд Японії
Новий уряд Японії
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні агенства Kyodo, передає "ДС".

За даними видання, свої посади зберегли генеральний секретар уряду Хірокадзу Мацуно, міністр закордонних справ Есімасу Хаясі, міністр фінансів Сюн'їті Судзукі, міністр державних земель, транспорту, інфраструктури та туризму Тецуо Сайто.

Міністром оборони став Ясукадзу Хамада, який вже обіймав цю посаду з 2008 по 2009 роки. Екс-глава Міноборони Нобуо Кісі став радником прем'єр-міністра з питань національної безпеки. Головою міністерства економічної безпеки було призначено голову політичної ради правлячої Ліберально-демократичної партії Санае Такаїті.

Посаду міністра цифровізації отримав Таро Коно, який обіймав посаду голови міністерства закордонних справ з 2017 по 2019 роки. Міністром економіки, торгівлі та промисловості став ексглава мінекономрозвитку країни Ясутосі Нісімура. До цього він відповідав за боротьбу із Covid-19.

Головою МОЗ став Кацунобу Като, посаду міністра юстиції обійняв Ясухіро Ханасі, міністром освіти став Кейко Нагаока.

Як писала "ДС", після спеціального засідання кабміну 10 серпня уряд Японії у повному складі пішов у відставку. Рішення пояснюють наміром прискорити просування економічної концепції "нового капіталізму", а також необхідністю вжити заходів через зростання цін на продовольство та паливо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua