• USD 28.4
  • EUR 32.2
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Єлизавета II скасувала традиційний різдвяний обід через поширення "Омікрону"

Британська королева Єлизавета вирішила скасувати традиційний різдвяний сімейний обід через побоювання, пов'язані зі штамом коронавірусу "Омікрон", який може поставити під загрозу свята для інших людей

Королева Єлизавета II
Королева Єлизавета II
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання The Sun, передає "ДС".

"Її величність з жалем заявила, що змушена була скасувати традиційний різдвяний обід з членами королівської сім'ї, який був запланований раніше. Королева вважає таке рішення "правильним", так як новий штам "Омікрон" вирує по всій Британії", — пише видання.

Таке рішення було прийнято, у зв'язку з тим, що зустріч членів королівської сім'ї в одному будинку "поставить під загрозу різдвяні свята для багатьох людей".

При цьому Королівський палац відмовився коментувати рішення королеви, оскільки "різдвяний обід — це приватний сімейний захід".

Обід мав відбутися наступного вівторка, 21 грудня, у Віндзорському замку. На ньому планувалася присутність 50 членів королівської сім'ї.

Як повідомляла "ДС", Всесвітня організація охорони здоров'я у п'ятницю, 26 листопада, провела екстрену нараду для обговорення нового варіанту коронавірусу, вперше виявленого в Південній Африці та Ботсвані. Низка країн через це призупинили авіарейси з країн півдня Африки або посилили обмеження на в'їзд для мандрівників із них.

Згодом новий варіант COVID-19 отримав назву "Омікрон".

13 грудня у Великій Британії зафіксували першу смерть пацієнта, зараженого штамом COVID-19 "Омікрон".

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що поширення "Омікрону" пов'язане з дуже високим глобальним ризиком — виявлено, що він здатен "ухилятися" від дії вакцин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua