• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Євросоюз покарав Іран за "безпілотну" допомогу Кремлю

Європейський Союз запровадив санкції щодо низки фізичних та юридичних осіб Ірану за передачу Росії безпілотників та їх використання проти мирного населення України

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у пресслужбі Європейської Ради, передає "ДС".

"Сьогоднішнє рішення є сигналом рішучості ЄС швидко і рішуче відреагувати на дії Ірану на підтримку російської агресії проти України. ЄС засуджує доставку іранських безпілотників до Росії та їх смертоносне використання в агресивній війні проти України. ЄС продовжить реагувати на всі дії, які підтримують російську агресію", — йдеться у повідомленні.

Так, обмеження введено проти однієї юридичної та трьох фізичних осіб. Активи осіб підлягають заморожуванню, а громадянам та компаніям ЄС заборонено надавати їм кошти. На фізичних осіб додатково поширюється заборона на поїздки, яка не дозволяє їм в'їжджати або перетинати території країн ЄС транзитом.

Рада також повідомила про свій намір запровадити обмежувальні заходи щодо ще двох фізичних та двох юридичних осіб на тих самих підставах.

Як повідомляла "ДС", генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг не сумнівається, що Іран постачає Росії безпілотники. При цьому в Тегерані факт постачання заперечують.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua