• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

З Медведєвим сталася істерика через потенційну появу в Україні миротворців НАТО: пригрозив вбивати "вовків в овечій шкурі"

Заступник голови ради безпеки РФ Дмитро Медведєв видав порцію погроз на адресу миротворців НАТО, яких обізвав "озвірілими тварюками, що зіскочили з котушок"

Дмитро Медведєв
Дмитро Медведєв
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Медведєв назвав натовців "вовками в овечій шкурі", які хочуть встановити "вигідний їм мир".

"Натовці – не просто озвірілі тварюки, що зіскочили з котушок від своєї жлобства та нахабства. Вони мають всіх інших за закінчених придурків. І, цинічно посміхаючись, пропонують свої "миротворчі" послуги. Їхні справжні наміри зрозумілі – встановити на лінії зіткнення вигідний їм мир з позиції сили", – пише Медведєв.

При цьому він заперечує сам собі, тут же заявляючи, що "натовці" хочуть розв'язати третю світову війну.

"Зрозуміло, що так звані миротворці НАТО просто збираються розпочати конфлікт на боці наших ворогів. Неабияк нагріти на цьому руки, довівши ситуацію до точки неповернення. Розв'язати ту саму третю світову, якої на словах так побоюються", – написав заступник голови ради безпеки РФ.

Колишній президент РФ назвав миротворців ворогами Росії, яких потрібно вбивати.

"Вони будуть законною метою для наших Збройних сил, якщо розмістяться на передовій без згоди Росії зі зброєю в руках і безпосередньо загрожуватимуть нам. І тоді ці "миротворці" мають бути безжально знищені. Вони солдати ворога", – заявив Медведєв.

Як писала "ДС", 31 березня прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що країни ЄС близькі до обговорення теми відправлення миротворчих військ до України. Раніше цю тему у розмовах європейські лідери уникали так само, як і постачання озброєнь.

Речник президента країни-агресорки Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі тему відправлення миротворців ЄС до України вважають "потенційно надзвичайно небезпечною".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua