• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Загибель доньки Дугіна: про підривницю створили сторінку у Вікіпедії прямо у день "викриття"

Національна гвардія України помітила, що в день, коли росіяни нібито викрили "військовослужбовицю НГУ" у вбивстві дочки "філософа Путіна" Олександра Дугіна Дар'ї, у Вікіпедії з’явилася сторінка про цю нібито "підривницю" Наталю Вовк

Реклама на dsnews.ua

Про Нацгвардія повідомляє у Facebook, передає "ДС".

"А ви бачили, щоб на "підозрюваних" у день їх "викриття" відразу з'являлася сторінка у Вікіпедії? Якщо ні – то тримайте", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, НГУ показала скриншоти з Вікіпедії, на яких видно, що 22 серпня відразу з появою новини про нібито розкриття вбивства Дар'ї Дугіної та звинувачення у цьому Наталії Вовк (Шабан), про "військовослужбовицю Вовк" відразу з'явилася сторінка у Вiкіпедії. 

Так, у Вікіпедії виписана вся фейкова історія вбивства, а саму Наталію позначають як "военнослужащая батальона "Aзов" Нацгвардии Украины".  

"Тобто для росЗМІ позиція така: не вірите в нашу офіційну версію – читайте Вікіпедію!", – кажуть у Нацгвардії.

Нагадаємо, 20 серпня у Підмосков'ї вибухнув автомобіль, де була дочка головного ідеолога російського режиму, одного із творців "руського міра" Олександра Дугіна Дар'я. Вона загинула.

Соратники Дугіна, російські пропагандисти, вимагають від Кремля ударів по центрах прийняття рішень у Києві.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна не має відношення до підриву пропагандистки Дар'ї Дугіної.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що за підривом автомобіля з дочкою Дугіна стоять російські спецслужби, Україна до цього не причетна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua