• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Зброя для України: Столтенберг закликав дати НАТО час

Лідери країн-членів НАТО розуміють необхідність постачання до України сучасного важкого озброєння, проте для цього потрібен час

Global Look Press
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг перед зустріччю міністрів оборони країн Альянсу, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Деякі зусилля потребують часу. Це саме та причина, чому ми матимемо обговорення сьогодні, як на рівні міністрів, так і в форматі Контактної групи під егідою США. Ми зустрінемося з українськими представниками, щоб ідентифікувати виклики та проблеми, які вони порушують разом з нами, як прискорити доставку зброї. Маємо визнати, що така доставка забирає більше часу. Ми доставляємо більше зброї далекого радіусу дії, більш сучасні системи протиповітряної оборони, більш сучасну артилерію, більше важкого озброєння, більше зброї натівського стандарту. Тому це інколи забирає певний час, щоб провести тренування та навчити обслуговуванню", — зазначив Столтенберг.

Як повідомляла "ДС", Єнс Столтенберг заявив, що країни-члени Альянсу допоможуть Україні перейти з радянської зброї на сучасну західну.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua