• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Зеленский у Європарламенті назвав Росію найбільшою антиєвропейською силою сучасного світу (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський наголосив, що лише перемога у війні з Росією гарантуватиме захист європейських цінностей

Зеленський виступає в Європарламенті
Зеленський виступає в Європарламенті
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив під час виступу у Європарламенті, передає "ДС".

"Ця тотальна війна, яка була розв'язана Росією. Вона не лише за територію в тій чи іншій частині Європи. Її загроза лише в тому, що є диктатор з шаленими запасами радянської зброї та піджвиленням зброєю від інших диктатур, зокрема іранського режиму. Щоб бути здатним вести цю війну Кремль абсолютно цинічно, послідовно, крок за кроком, рік за роком знищував те, що ми бачимо в основі нашої з вами Європи. Священна цінність людського життя була повністю знищена в Росії, там для влади ніхто немає значення, окрім тих, хто всередині кремлівських стін, їхніх рідних та гаманців. Всі інші для них, для Кремля, всі 140 млн громадян — лише тіла, здатні нести зброю в Україну", — зазначив глава держави. 

Він також додав, що Україна захищається від найбільшої антиєвропейської сили сучасного світу.

"Ми захищаємось, ми — українці, на полі бою разом з вами. І я дякую вам за те, що ми захищаємось разом і ми мусимо захиститись. І це важливо не лише для держав Європи, не лише для спільнот Європи. Ким би ми не були, ми завжди боремось проти зневаги. Де б ми не жили, ми завжди робимо ставку на добросовісність. Про що б ми не мріяли для своїх дітей та онуків, безумовних тлом для цих наших мрій є мир. Мир та безпека", — сказав президент.

За словами Зеленського, ця антиєвропейська сила прагне вкрасти Європу.

"Лише наша перемога все це гарантуватиме. Кожну з наших спільних європейських цінностей. Наша обов'язкова перемога", — додав президент. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський прибув до Брюселя разом зі своїм французьким колегою Емануелем Макроном.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua