• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Земля пласка, а США тримаються лише завдяки долару: російський співак Лоза видав нову порцію маячні (ВІДЕО)

Російський музикант Юрій Лоза наполягає, що Земля нібито має пласку форму, а США приречені на розвал

Юрій Лоза
Юрій Лоза / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв'ю російському пропагандисту Борису Корчевнікову, повідомляє "ДС".

Так, Лоза наполягає, що і Україна, і США "прийдуть до сумних результатів".

"Тому що єдине, що тримає Америку — це долар! У них немає своїх товарів, якими вони могли б торгувати!", — переконує музикант.

Аргументуючи свою дивну думку, Лоза заявив, що каже це "як людина з вищою економічною освітою".

Пропагандист Корчевніков додав, що "Америка руйнує весь світ і тримає його за зябра".

Крім того, Лоза додав, що Земля — "пласка".

Він навів такі "аргументи".

"Ми бачимо явища, які неможливі на кулястій землі: річка не може текти по кулі. У світі не існує жодної моделі річки на кулястій поверхні. Всі моделі ділянок землі, які ми знаємо і які створені людьми, — всі вони пласкі. Зі всіх планетаріїв немає жодного планетарію, в якому представлено модель, яку декларує наша наука сьогоднішня", — заявив скандальний артист.

Він також збирається "полемізувати" з тими, хто покаже "бодай один кулястий макет нашого Всесвіту".

"Але ніхто пред'явити його не може!", — упевнено заявив Лоза.

Такому здивувався навіть Корчевніков.

Він нагадав про безліч фотографій та відеодоказів кулястої Землі та закликав пам'ятати спадщину першої людини у космосі — радянського льотчика Юрія Гагаріна.

"Якщо ви включаєте і ставите "риб'яче око" і включаєте увігнуті/опуклі об'єктиви — то ви отримуєте напівкруглі поверхні. У прямому склі ви бачите абсолютно рівний горизонт. На мій погляд, там стоїть ліхтар "спрямованої дії". Звичайно, коли ліхтар йде з точки, яку він освітлює, — там стає темно", — запевнив музикант.

Переповіла розмову двох одіозних росіян місцева журналістка Ксенія Собчак.

"Співак і композитор вважає, що за той час, коли (тимчасово окупований РФ півострів — "ДС") Крим був українським, на півострові там не створили жодної пісні українською мовою, а після Майдану треба було домовитися, але українцям підкинули ідею, що "сало зжерли росіяни", в чому був зацікавлений Захід. Метр упевнений, що єдине, що тримає Америку — це долар, а без нього "вона рухне як картковий будиночок. Товарів у них немає, а торгують вони лише доларом", — поділилася враженнями Собчак.

Нагадаємо, "ДС" довелося аналізувати антинаукову нісенітницю від Лози про "пласку Землю" ще влітку 2022 року.

Ще у 2016 році музикант, який був популярний у країнах колишнього СРСР наприкінці 80-х — на початку 90-х, розкритикував музикантів із британських гуртів Rolling Stones та Led Zeppelin за "невміння співати і грати".

Також Лоза запропонував вокалісту "роллінгів" Міку Джаггеру разом заспівати свою єдину відому пісню "Пліт". Раніше, до речі, росіянин називав Міка Джаггера "Пітером".

"Ми цілком би могли виступити на одній сцені. Тому що тут (у Росії) його приймуть чудово, якщо він заспіває куплет "Плота", це буде смішно і кльово, і чудово. А я заспівав би Satisfaction", — сказав Лоза.

Зазначимо, Юрій Лоза після створення єдиного хіта випустив книгу "Научу писати хіти".

Також музикант регулярно висловлює свою "експертну" думку щодо спектру різних питань: від шоу-бізнесу до політики. Співак зокрема підтримує війну, яку Росія веде в Україні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua