• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Згорнули профільну діяльність: "Роскосмос" більше не випускає санчата

Самарський ракетно-космічний центр "Прогрес", який входить до російської держкорпорації Роскосмос, більше не вироблятиме дитячих санок

Дмитро Рогозін
Дмитро Рогозін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю "Газеті.ru" повідомив генеральний директор РКЦ "Прогрес" Дмитро Баранов, повідомляє "ДС".

"Щодо дитячих санчат, то цей виріб було знято з виробництва. Ми досить тривалий період часу реалізовували цю продукцію лише зі складу", — пояснив він.

IXBT уточнює, що кілька років тому РКЦ "Прогрес", крім ракет та супутників, виробляв широкий асортимент товарів народного споживання — медичні одноразові шприци, водні катери, мотолодки, дитячі санчата, машинки для формування рогаликів, авіаційну техніку. Тепер же на сайті підприємства серед пропонованих товарів цивільного призначення є катер і п'ять типів човнів. При цьому фотографії санок зеленого та синього кольору, як і раніше, виставлені в розділі Multimedia.

"Схоже державна корпорація з космічної діяльності "Роскосмос" втратила регулярне постачання запчастин. У що ж тепер росіяни будуть кобилу запрягати взимку, щоб пересуватися? Адже це залишиться їх єдиним транспортом", — прокоментував цю новину в Telegram радник голови МВС Антон Геращен.

Нагадаємо, у березні глава "Роскосмосу" Дмитро Рогозін розпорядився заборонити своїм підлеглим закордонні поїздки – особисті та відрядження.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua