• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Журнал Charlie Hebdo присвятив номер Україні, опублікувавши карикатури на Путіна та російських вояк

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo присвятив номер Україні, опублікувавши в ньому роботи українських карикатуристів. Зароблені кошти з продажів журналу збираються передати ЗСУ

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo присвятив номер Україні
Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo присвятив номер Україні
Реклама на dsnews.ua

У номері, який опублікували 25 травня, представлені роботи Асоціації карикатуристів Одеси "Російський військовий корабель, йди нах*й", передає "ДС" із посиланням на Le Figaro.

"Відповідайте на ракети сміхом: сатиричний тижневик Charlie Hebdo вшановує у українських карикатуристів, які продовжують робити свою роботу, незважаючи на російське вторгнення, публікуючи з солідарності близько двадцяти своїх карикатур", – йдеться в повідомленні.

Серед робіт є російський ведмідь, який занурює лапу у вулик перед тим, як його поглинають бджоли, солдати, які ковзають снаряд з гірки в дитячому садку, чи знаряддя тортур із зображенням Путіна. 

Частину робіт можна переглянути на сайті Charlie Hebdo.

У журналі зазначають, що попри жах війни, гумор постійно присутній в житті українців: у формі жартів, трагікомічних ситуацій, чи у нестримному бажанні відправити росіян до пекла.

Представники видання також підкреслили, що українські карикатуристи "очевидно безжальні до росіян, демонструють гумор, який не хоче здаватися перед лицем свавілля та терору".

Майже всі карикатури взяли з виставки, організованої в Одесі місцевою асоціацією карикатуристів "Російський військовий корабель, йди на***"

Видання каже, що отримані від реалізації цього номера гроші передадуть ЗСУ та територіальній обороні Одеси.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua