• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Зірка "Володаря кілець" попросила не кривдити орків порівнянням з росіянами

Новозеландський актор Сала Бейкер, який відомий тим, що зіграв роль темного володаря Саурона у кінотрилогії "Володар кілець", знявся у ролику фонду Uanimals, в якому звернувся до українців

Саурон
Саурон
Реклама на dsnews.ua

Зірка "Володаря кілець" попросив українців не називати росіян орками, бо це ображає бійців Саурона, передає "ДС".

"Я був Сауроном у "Володарі кілець", але навіть я шокований абсолютним злом, з яким борються українці", — сказав Бейкер.

Потім до українців звернулися самі орки.

"Від імені світової діаспори орків я хочу звернутися з важливим проханням! Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Орки не цілитимуться у жінок та дітей, не будуть красти пральні машинки та гадити на килими. Ми — воїни, а не якийсь мотлох", – сказав представник темного воїнства.

Також орк закликав допомогти постраждалим через війну тваринам, у яких цілилися окупанти.

"Я чув, що росіяни стріляють по зоопарках та вбивають беззахисних тварин. Не розумію, що вони їм такого зробили? Будь ласка, не називайте росіян орками. Мені соромно перед моїми дітьми", – зазначив представник армії Темряви.

Нагадаємо, "Луганська держакадемія культури та мистецтва", підконтрольна терористичному угрупованню "ЛНР", випустила мультфільм про сварку "сестер", якими російська пропаганда називає Росію, Україну та "ЛНР".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua