• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

ЗМІ звернули увагу на "зникнення" Ілона Маска

Бізнесмен-мільярдер, засновник Tesla та SpaceX Ілон Маск, всупереч своїм звичкам, більш ніж на тиждень зник з публічної площини

Ілон Маск
Ілон Маск / РБК
Реклама на dsnews.ua

На відсутність Маска звернули увагу користувачі соцмереж, а зрештою і ЗМІ. Bloomberg 30 червня повідомило, що підприємець протягом дев'яти днів не публікував дописи у соцмережі Twitter, яку готується придбати, та не з'являвся на публічних заходах.

Останній публічний виступ був 21 червня. На Катарському економічному форумі Ілон Маск розповів, що стосовно угоди з Twitter все ще є "невирішені питання", серед яких — побоювання щодо кількості ботів. Тоді ж він залишив останній на сьогодні допис у соцмережах.

Агентство вказує, що така довга перерва в активності бізнесменові не властива. Маск щодня публікував до десятків дописів, коментував новини, розповідав про свої проєкти, спілкувався з користувачами, постив меми тощо. 

Одна з теорій щодо причин "зникнення" Маска пов'язана з тим, що кінець кварталу зазвичай дуже завантажений для Tesla через необхідність досягати встановлених на цей період показників. Крім того, кількома тижнями раніше його компанія SpaceX запускала три ракети-носії Falcon 9.

Деякі підписники шанувальники Маска також висловлюють побоювання за його здоров'я.

Як писала "ДС", компанія Tesla планує представити робочий прототип людиноподібного робота Optimus до 30 вересня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua