Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

"Зелений" електропостачальник

Понедельник, 23 Марта 2020, 08:20
Усі продуктові пропозиції YASNO - від енергоефективних рішень до енергосервісних контрактів та послуг для електромобілістів - "зелені" за своєю суттю
Генеральний директор YASNO Абдулла Кьоксал

Генеральний директор YASNO Абдулла Кьоксал

Нещодавно Україна ухвалила Концепцію "зеленого" енергетичного переходу до 2050 року. У документі окреслені сім напрямків, що сприятимуть енергетичному переходу держави: максимізація енергоефективності; максимальне розгортання відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та електрифікації; перехід до екологічно чистого транспорту; технології та інновації в акумулюванні електроенергії; запровадження циркуляційної економіки замкнутого циклу; розширення біоенергетики та природне поглинання вуглецю; поглинання решти викидів СО2 за рахунок технології поглинання та зберігання вуглецю. Концепція ще буде детально пророблятися, але наміри та напрямки щодо подальшого розвитку країни визначені.

Ці ж напрямки розвиває і новий бренд YASNO. Компанія є постачальником електроенергії та енергоефективних рішень для 3,5 млн сімей у Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Усі продуктові пропозиції YASNO - від енергоефективних рішень до енергосервісних контрактів та послуг для електромобілістів - "зелені" за своєю суттю.

YASNO - постачальник електроенергії з широким портфелем рішень - і для бізнесу, і для побутових клієнтів.

Крім того, YASNO єдиний з українських постачальників, котрий разом з 91 європейською компанією долучився до ініціативи асоціації Eurelectric "Бути рушієм змін: 15 зобов'язань перед споживачами". Підписанти зобов'язалися сприяти поширенню ВДЕ, систем зберігання енергії, підвищенню енергоефективності, популяризуючи ці рішення та роблячи їх більш доступними для клієнтів.

"Наші клієнти стають більш свідомими та еконалаштованими. Їх цікавлять енергоефективні рішення, інноваційні послуги, системи "розумного" дому, швидка зарядка електромобілів, можливості зберігати енергію. Ми розвиваємо ці напрямки, пропонуємо такі рішення "під ключ". Наприклад, вже 35 тис. домогосподарств користуються енергоефективними наборами від YASNO та сплачують за електроенергію менше. Це - частина нашого внеску в краще енергетичне майбутнє та "зелений" перехід України.

YASNO прагне змінити світогляд людей, підвищити їх обізнаність щодо можливостей енергозбереження, тому ми надаємо відповідні консультації та поради. Адже великі зміни в країни починаються з невеликих кроків її громадян: замінити лампи в квартирі на LED-світильники, встановити двозонний лічильник та користуватись дешевшим нічним тарифом або відмовитися від паперової платіжки на користь електронної, в Особистому кабінеті, на нашому сайті. Щоб створити кращий світ для себе і майбутніх поколінь, потрібно змінити уявлення про енергію та її споживання. Підвищення енергоефективності дозволяє більш ощадливо використовувати енергоресурси, покращувати екологію і - чи не найголовніше - забезпечує зростання конкурентоздатності економіки і рівня життя громадян", - вважає генеральний директор YASNO Абдулла Кьоксал.

Больше новостей о финансах, бизнесе и промышленности читайте в рубрике Экономика