• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Брюссельські авіалінії" почнуть роботу в Україні вже в жовтні

Реклама на dsnews.ua
З 17 жовтня на український ринок авіаперевезень виходить авіакомпанія Brussels Airlines ("Брюссельські авіалінії")

Про це на прес-конференції в Києві повідомив генеральний директор Lufthansa Group в Україні, Вірменії, Білорусі, Грузії, Азербайджані і Туркменістані Рене Койнзак, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Брюссельські авіалінії" стануть четвертим перевізником Lufthansa Group в Україні. Перший рейс з Брюсселя буде здійснено 17 жовтня", - зазначив Койнзак.

Він підкреслив, що прихід авіакомпанії групи Lufthansa в Україні створить додаткове повідомлення 123 напрямами. Зокрема, дозволить покращити сполучення з європейськими столицями. Крім того, створить можливість для українців скористатися далекомагістральними повідомленнями за напрямами Південної та Північної Америки.

"Брюссельські авіалінії" почнуть роботу в Україні з 4 рейсів на тиждень, здійснюючи на першому етапі сполучення між Брюсселем і Києвом.

На сьогодні в Україні працює три авіакомпанії, що входять до складу Lufthansa Group - Lufthansa, Austrian Airlines і SWISS.

Представництво Lufthansa Group в Україні забезпечує понад 90 щотижневих повідомлень між європейськими країнами та Україною з чотирьох українських міст - Києва, Львова, Одеси і Дніпра.

Зокрема, Lufthansa здійснює 20 щотижневих рейсів з Києва у Франкфурт, 2 щотижневих рейсу Київ-Мюнхен і 7 щотижневих рейсів Львів-Мюнхен.

Austrian Airlines забезпечує щоденне сполучення між Днипром і Віднем, до 11 рейсів в тиждень Львів-Відень, 13 щотижневих рейсів між Києвом і Віднем, а також 11 щотижневих рейсів між Одесою і Віднем.

SWISS пропонує 4 рейси на тиждень з Києва в Цюріх.

    Реклама на dsnews.ua