• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"Нафтогаз" з лютого знизив ціни на газ для промислових споживачів

Реклама на dsnews.ua
Установи, що фінансуються з державного бюджету, теж отримають знижку

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" з 1 лютого 2016 року знизила ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету, на 2,1-2,5%, або на 117-159 гривень/тис. куб. м до 5 513-6 239 гривень/тис. куб. м (без ПДВ) в залежності від умов споживання та оплати за порівнянні з тими цінами, які діють у січні поточного року (5 780-6 398 гривень/тис. куб. м), повідомляє "ДС" з посиланням на інформацію на сайті компанії.

Починаючи з 1 лютого ціна на газ НАК "Нафтогаз України" для промислових споживачів, які споживають від 50 тис. куб. м/місяць, за умови відсутності заборгованості за газ буде становити: на умовах передоплати - 5 611 гривень/тис. куб. м, на умовах оплати протягом місяця поставки - 6 239 гривень/тис. куб. м.
У січні діє умова оплати за фактом поставки, але на лютий "Нафтогаз" не передбачив такої категорії промспоживачів.

Згідно з прейскурантом "Нафтогазу", існує ще три категорії споживачів: у яких місячні обсяги споживання нижче 50 тис. куб. м; у яких місячні обсяги не регулюються; споживачі, у яких місячні обсяги не регулюються і які до того ж мають заборгованість за газ перед НАК.

Для всіх ці 3 ціна категорій товарного газу буде становити 6 239 гривень/тис. куб. м.

З 1 лютого для промислових споживачів, місячні обсяги споживання яких перевищують 25 млн куб. м, при укладенні договору поставки 2 місяці з 120% передоплатою (залишок коштів буде використовуватися для закупівлі газу в майбутньому періоді за цінами майбутнього періоду) ціна складе 5 513 гривень/тис. куб. м, що є найнижчою із запропонованих НАКом цін.

Як повідомляли Українські Новини, вперше НАК "Нафтогаз України" ввів диференційовану за категоріями споживачів і умов постачань (мінімальний місячний обсяг споживання та умови оплати) систему ціноутворення на природний газ, який реалізується компанією для промислових споживачів, бюджетних і релігійних організацій з 1 листопада.
Ціновий діапазон на природний газ як товар в залежності від умов тоді коливався від 5 738,64 гривень/тис. куб. м до 6 469,63 гривень/тис. куб. м (без ПДВ).

У грудні він коливався від 5 845 до 6 474 гривень/тис. куб. м.

У січні - 5 780-6 398 гривень/тис. куб. м.

Як раніше повідомляла "ДС", Українцям готують абонплату за користування газовими трубами.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua