• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Укрлендфармінг" Бахматюка модернізує свої елеватори

Мережа елеваторів, що належить аграрному холдингу "Укрлендфармінг" українського бізнесмена Олега Бахматюка, завершила підготовку обладнання до нового сезону. В цьому році в агрохолдингу модернізували один з найбільших елеваторів Європи
Реклама на dsnews.ua

"У цьому році нами модернізовано один з найбільших елеваторів Європи - ТОВ "Елеватор Агро", загальною потужністю 446 тисяч тонн одночасного зберігання, - розповів Українським новинам директор департаменту зернозберігання холдингу Богдан Штогрин. - На ньому встановили ще одну сушарку "Кімбрія". Важливо, що завдяки її установці ми збільшили оборотність елеватора, розширивши спектр культур: додали ріпак, який можна приймати в обсязі до 2 тисяч тонн у добу. Модернізували також камеру нагріву існуючої сушарки GSI-10000. Реалізація цих заходів дозволила збільшити прийом соняшнику з 2 до 5 тисяч тонн у добу".

Першими у другій половині червня починають роботу елеватори південних і центральних регіонів країни. "Укрлендфармінг" має кілька таких, які розташовані саме в цих областях. Один з них - "Агро Сервіс". "У цьому році ми реконструювали на елеваторі "Агро Сервіс", розташованому в Миколаївській області, автомобільні ваги, збільшивши довжину платформи до 18 м, що дозволяє нам приймати великогабаритні автомобілі", - зазначив Богдан Штогрин.

Загальна потужність власної елеваторної мережі "Укрлендфармінг" - 2,66 млн тонн одночасного зберігання пшениці. 17 елеваторів зручно розташовані біля основних земельних масивів холдингу і всі мають під'їзні залізничні шляхи. Завдяки своїм високотехнологічним характеристикам і логістичним переваг елеваторні потужності групи УЛФ покривають 98% власних потреб агрохолдингу в зберіганні сільськогосподарської продукції. Активною є також робота елеваторів з сторонніми поклажодавцями.

"Укрлендфармінг" є одним з найбільших українських агропромислових холдингів, який займається вирощуванням зернових та олійних культур, насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL), тваринництвом, виробництвом м'яса і молока. Власником холдингу, який створює 27 000 робочих місць, є український бізнесмен Олег Бахматюк.

    Реклама на dsnews.ua