• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Укрнафті" заборонили через борги використовувати три родовища

Реклама на dsnews.ua
Були припинені спецдозволу на користування надрами на Голубовском, Юриевском і Лопушнянском родовищах

Державна служба геології та надр призупинила дію 3 спеціальних дозволів на користування надрами найбільшої нафтовидобувної компанії "Укрнафта" у зв'язку з наявною заборгованістю перед державним бюджетом зі сплати рентних платежів. Про це йдеться в повідомленні відомства, передає "ДС".

Зокрема, були припинені спецдозволу на користування надрами на Голубовском, Юриевском (обидва - Дніпропетровська область) і Лопушнянском родовищах (Чернівецька область).

"Служба має ряд повноважень для реалізації державної політики в галузі, в тому числі уповноважена зупинити дію спецдозволів у разі виявлених порушень з боку компаній-ліцензіатів. Такий крок є крайнім заходом, якому передує тривалий переговорний процес і робота над усуненням порушень - реструктуризація заборгованості, перегляд плану робіт тощо", - цитує прес-служба слова голови служби Миколи Бояркіна.

В кінці 2015 Держгеології провела 16 перевірок "Укрнафти" за спеціальними дозволами на користування надрами.

Дія спецдозволу за Ромашовскому родовищу (Сумська область) відомство зупинило у грудні 2015 року за результатами перевірок.

У 2016 році Кабмін планує здійснити додатково 12 перевірок підприємства.

Згідно з повідомленням відомства, дія трьох вищевказаних спецдозволів були припинені з наданням 30-денного терміну на усунення порушень.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua