• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Активісти обіцяють Насирову акції протесту, якщо не люстрируют Гаврилюка

Реклама на dsnews.ua
Головна вимога - очистити митницю від людей часів Януковича

Митні брокери продовжать виходити на акції протесту за очищення митниць від людей часів Віктора Януковича. Про це, як передає "ДС", повідомив активіст громадської організації "Ресурсний центр ініціатив громади" Олександр Костенко.

За словами Костенко, одна з головних завдань протестувальників - перешкодити призначенню начальника митного поста з Іллічівська Олександра Гаврилюка першим заступником Херсонської митниці."Ми будемо мітингувати знову і знову. Поки Насиров і його команда не зрозуміють, що не можна приводити знову на митницю людей, які працювали на керівних посадах в часи Януковича. Важко зрозуміти, чим керуються в Києві, коли залишають у влади такої людини, як Олександр Гаврилюк. Він до того працював на Одеській митниці, з ним пов'язують усі сумнівні схеми в Іллічівську - і тут Гаврилюка переводять на Херсонщину", - заявив він.

Нагадаємо, в кінці грудня під стінами ГФС відбулася друга акція протесту за очищення митниці. Під стіни ГФС вийшли громадські активісти, митні брокери, приватні підприємці, а також представники митно-брокерських компаній, які зараз, вже при новій владі відчувають такі ж утиски, як і в часи президентства Януковича. Під час першого мітингу, 14 грудня, громадські активісти вимагали не допустити призначення Олександра Гаврилюка на одну з керівних посад на Херсонської митниці.

За даними ЗМІ, 16 грудня вони зустрілися з представниками Державної фіскальної служби і офіційно передали свої вимоги. Зате, як повідомлялося, представники ГФС пообіцяли розглянути дані питання. Крім того, вимоги протестувальників були передані на Антикорупційний форум Міхеїла Саакашвілі, який відбувся 23 грудня в Києві.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua