• USD 39.4
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

АМКУ зобов'язав великих мобільних операторів не називати себе лідерами 3G-зв'язку

Реклама на dsnews.ua
Операторам мобільного зв'язку lifecell (раніше "Астеліт") і "Київстар" порадили не вводити українців формулюваннями про високій швидкості 3G-інтернету

Про це йдеться в повідомленні державного уповноваженого АМКУ Марії Процишен на її сторінці в соціальній мережі Facebook, передає "ДС".

У повідомленні наголошується, що Комітет зобов'язав усунути причини виникнення порушень і утриматися від вчинення таких дій у майбутньому, а саме не вживати формулювань, які не можуть бути підтверджені фактичними даними і можуть вводити в оману споживачів.

"Зокрема формулювань: "національний лідер 3G покриття", "якісний 3G вже більш ніж шести тисяч населених пунктів 26 млн українців", "лідер 3G швидкості", "мережа підтримує максимально можливу швидкість інтернету до 63,3 Мбіт/с", "лідер у швидкості мобільного Інтернету 3G + в Україні" та інші", - написала Процишен.

Оператор у свою чергу посилався на дослідження компанії "InMind", яка надавала обґрунтування "лідерства", а також на те, що під "лідерством" мається на увазі не першостей, а один з перших.

Нагадаємо, 12 листопада Антимонопольний комітет України порушив справу проти мобільних операторів "Київстар", "Водафон-Україна" і "Лайфселл" у зв'язку з переведенням тарифних планів на чотиритижневий з місячного.

    Реклама на dsnews.ua