• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Бізнес-омбудсмен: найважливіші для бізнесу реформи так і не провели

Реклама на dsnews.ua
Адже роки йдуть

Найважливіші для бізнесу реформи в Україні так досі і не провели. Про це заявив бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета, повідомляє "ДС" з посиланням на тижневик "Бізнес".

"Найважливіші для бізнесу реформи досі не проведені. Я кажу насамперед про податкову реформу. У минулому році радикальні зміни (у першу чергу щодо адміністрування податків) украинском3у бізнесу обіцяли підготувати і прийняти в першому півріччі 2016 р., щоб підприємці встигли адаптуватися до них, перш ніж вогні вступили б у чинність 1 січня 2017 р.", - заявив Шемета.

"Друга реформа стосується зміни відносин правоохоронних органів і бізнесу, оскільки зараз безпідставно порушені кримінальні провадження використовуються як батіг для підприємців", - додав бізнес-омбудсмен.

Шемета переконаний, що саме цим питанням потрібно віддати пріоритет і якомога швидше внести зміни до Податкового, Кримінального та Уголовноый процесуальний кодекси.

Як повідомляла "ДС", колишній єврокомісар Альгірдас Шемета був призначений на посаду бізнес-омбудсмена України в грудні 2014 року.

    Реклама на dsnews.ua