• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Більше грошей регіонам: Зеленський виступив за оптимізацію місцевих бюджетів

В Україні розроблять законодавство, яке буде спрямоване на оптимізацію дохідної частини місцевих бюджетів. Це означає, що ще більше податкових надходжень залишатиметься на місцях

Володимир Зеленський прилетів до Хмельницької області
Володимир Зеленський прилетів до Хмельницької області
Реклама на dsnews.ua

Про це на Конгресі місцевих і регіональних влад заявив президент України Володимир Зеленський, передає "ДС".

"Разом з урядом і парламентом ми будемо ініціювати законопроекти щодо оптимізації дохідної частини місцевих бюджетів. Зокрема, щодо удосконалення плати за землю, податку на нерухомість, на доходи фізичних осіб, єдиного та транспортного податку. Звісно, мова йде не про збільшення цих податків, а про збільшення тієї частки, яка залишається на місцях", — заявив Зеленський.

Раніше повідомлялося, що закон для завершення земельної реформи набув чинності. Згідно з документом, органи місцевого самоврядування отримали повноваження змінювати цільове призначення приватних земельних ділянок та затверджувати плани детального планування. Громади будуть самостійно вирішувати, продавати або здавати ділянки в оренду. Вся виручка піде до місцевих бюджетів.

Як писала «ДС», президент України Володимир Зеленський в четвер, 3 червня, прибув з робочою поїздкою до Хмельницької області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua